11914 вересня 2019 року в смт Недригайлів Сумської області відбулися обласні змагання - «Краще спортивне село Сумщини – 2019», організовані Громадською організацією «Сумська територіальна організація ВФСТ «КОЛОС» та Управлінням молоді та спорту Сумської ОДА.

За підтримки селищного голови Ястребова В. Ю., голови Шосткинської РДА Ждамірова В. М. та директора ТОВ «Українсько-голландська агрокомпанія» Вакуленка І. В., команда Воронізької селищної ради вперше приймала участь в таких змаганнях.

Поряд з нашими спортсменами змагались збірні команди сіл та селищ ще семи районів Сумської області: Липоводолинського, Краснопільського, Роменського, Лебединського, Тростянецького, Конотопського та Недригайлівського районів.

Після урочистостей стартувала найцікавіша частина свята – безпосередньо самі змагання.

Свої здібності спортсмени показали у семи дисциплінах – армспорт, шашки, настільний теніс, перетягування канату, мініфутбол та гирьовий спорт.

Для команд та гучних вболівальників серпнева спека не стала на заваді.

Розпочалися змагання з перетягування канату, де наша команда виборола друге місце, з настільного тенісу – також друге місце, армспорту - третє місце, шашок – третє місце, футзалу – п’яте місце.

Усі учасники, без перебільшення, виклались на всі сто. Свято спорту вдалося на славу.

І ось він головний момент змагань - визначення переможців. Воронізькі спортсмени вибороли почесне четверте загальнокомандне місце в обласних змаганнях «Краще спортивне село Сумщини – 2019», поступившись лише 0,5 балів команді Конотопського району, яка зайняла третє місце.