12227 вересня о 16:00 в приміщенні актової зали Воронізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім. П. Куліша відбулись загальні батьківські збори.

Першою виступила сімейний лікар Ольга Пурис, яка розповідала про вакцинацію та щеплення дітей, про видачу лікарняного листа та різних довідок.

Після виступу лікаря до батьків звернулась директор школи Надія Кихней.

В своїй промові вона розповіла про особливості учбового процесу в цьому навчальному році. Так, навчання буде тривати майже на два тижні більше, ніж минулоріч. Перший симестр розпочався 2 вересня і буде тривати по 28 грудня. Другий - з 13 січня і по 28 травня включно. Останній дзвоник буде проходити 29 травня. Осінні та весняні канікули - з 28 жовтня по 04 листопада й з 30 березня і по 06 квітня відповідно.

Також Надія Іванівна звернула увагу батьків на те, що не всі діти дотримуються ділового стилю одягу при відвідуванні закладу. Деякі учні приходять на заняття в яскравих речах, коротких блузах та спідницях, що є недопустимою нормою при відвідуванні школи.

Як і в тому році, кожного понеділка о 08:15 проводиться лінійка. Є діти, які кожного разу запізнюються на неї. Директор попросила батьків звернути увагу і виправити дану ситуацію.

Загалом в цьому навчальному році заклад відвідують 492 учні, що на 4 учні більше ніж у тому році (було 488), вони навчаються у 24 класах.

Сам освітній заклад повністю відповідає всім вимогам. В тому році були оновлені кабінети фізики, хімії та біології; був відкритий новий клас інформатики. В цьому році обіцяють полагодити дах у старому корпусі закладу.

При школі працює дуже багато безкоштовних гуртків, які діти відвідують з неабияким задоволенням. Це і малювання, і виготовлення різноманітних поробок, і шиття.

Дуже багато учнів ходять на спортивні гуртки. Займаються з дітьми майстри своєї справи, тому, коли вихованці приймають участь у всіляких змаганнях, то вони, зазвичай, займають призові місця. Ось, саме сьогодні, учні, за підтримки селищного голови Валерія Ястребова, їздили на спартакіаду до села Клишки. Саме там вони зайняли перші місця і по футболу, і по волейболу.

Не оминула директор і питання ремонту кабінетів. Вона подякувала всім батькам, які влітку допомагали ремонтувати приміщення. Допомагали і фінансово, і власною працею. За кошти батьків був придбаний новий посуд до їдальні, медичні товари, а також новий лінолеум.

Наприкінці виступу Надія Іванівна відповіла на питання батьків. Майже як і кожного разу, дискусію між батьками викликало питання щодо годування дітей. Директор закладу доповіла присутнім, що закупівлею товарів займаються централізовано в районному центрі. Всі продукти завжди свіжі та якісні, про що свідчать санітарні висновки. Деякі побажання та пропозиції батьків Надія Іванівна пообіцяла впровадити.

Після загальних зборів класні керівники дітей разом з батьками повернулись до своїх кабінетів. Там вони обговорювали відвідування та успішність учнів.