1991 листопада, напередодні професійного свята соціальних працівників України, в приміщенні Шосткинської районної державної адміністрації пройшли урочисті заходи.

Подяками голови Шосткинської районної державної адміністрації були відзначені соціальні робітники - Наталія Нагорна та Віра Поляничко.

Голова Шосткинської районної ради вручив подяки - Антоніні Глушко - соціальному вихователю по роботі з особами з інвалідністю комунальної установи «Шосткинський районний центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю» та Зої Коноплі - працівнику цього ж закладу.

Радували всіх присутніх на святі своїми виступами вихованці Воронізької дитячої музичної школи та зразкового хореографічного колективу «Дарунок» Районного будинку культури, творчі колективи з інших населених пунктів Шосткинщини.