217Шановні аграрії!

Щиро вітаємо Вас з Днем працівника сільського господарства!

Україна традиційно шанує і славить у Вашій особі все своє селянство, головна заслуга якого не тільки у створенні достатку на народному столі.

Село та його люди завжди брали на себе основний тягар випробувань, відміряних долею нашій землі, і жертовно, не рахуючись з ціною, їх переборювали.

Село та його люди були, залишаються і будуть носієм, символом та оберегом нетлінних чеснот нації, її морального здоров'я, запорукою виживання на крутих поворотах історії.

Низький уклін Вам, дорогі хлібороби, за щедрий коровай на столі, за трудові будні, за мудрість, віру і надію, з якими ви сприймаєте проблеми та складнощі нинішньої доби.

Щиро бажаємо усім Вам міцного здоров’я, щастя, успіхів, затишку і спокою у кожній оселі, злагоди у кожній родині, впевненості в завтрашньому дні!

Нехай не переводиться селянський рід на українській землі, а праця відданих їй трударів буде належно поцінованою.

Бажаємо, щоб Ваш життєвий шлях був світлим і радісним, як цей святковий день, життєва нива – щедрою на врожаї, а дружні привітання додали життєвої наснаги до скарбниці Вашої душі.