218Дорогі юні друзі! Шановне студентство! Прийміть щирі вітання з нагоди Міжнародного дня студента.

Національна традиція відвела юній інтелектуальній еліті одне з найвідповідальніших місць у процесі творення і розбудови власної держави. Це не випадково, адже новизна, неформальність, незаангажованість думки молодих неодмінно веде до поступу. Ваші успіхи та здобутки на рівні держави у навчанні, спорті, громадських справах тому важливий доказ.

Ви – світла надія нашого краю, важливий чинник його соціально-економічного розвитку та духовного збагачення. Приємно сьогодні констатувати зростання попиту на вищу освіту. Творчо мислити, прагнути пізнавати незвідане, висувати перед собою досяжну мету і добиватися свого – таким має бути кредо сучасного студента.

Зичимо Вам творчого натхнення, наполегливості та успіхів у всіх добрих починаннях, здійснення усіх юначих мрій і життєвих планів. Нехай Ваші молоді серця наповняться святковим настроєм і радістю.

Щастя, злагоди й любові, дорогі студенти!