У п'ятницю в приміщенні Шосткинської районної державної адміністрації відбулись урочистості з нагоди святкування Дня працівника сільського господарства.

Почесні гості заходу звернулись з теплими та щирими словами до присутніх керівників, директорів, працівників товариств та підприємств, які, безпосередньо, пов'язані з даною галуззю.

Багато гарних привітань було й на адресу ветеранів праці, котрі присвятили чимало років свого трудового стажу саме сільському господарству.

Сумлінним керівникам та робітникам було вручено грамоти та подарунки. Так, подяку народного депутата України Ігоря Молотка отримав Олег Заблоцький (ТОВ "Контакт-плюс"), а голова ШРДА вручив подяку Наталії Бабак (теж ТОВ "Контакт-плюс").

Напротязі всього свята гарний настрій своїми вокальними та хореографічними здібностями створювали найкращі творчі колективи нашого району.