35016 лютого 2020 року в спортивному залі Воронізької ЗОШ І – ІІІ ст. ім. П.О.Куліша пройшов традиційний турнір з волейболу серед різних вікових категорій населення смт Вороніж на кубок селища. В ньому приймали участь: учні Воронізької ЗОШ, команди - «Студенти», «Мікс», «Освіта» та команда працівників ДП «Шосткинський лісгосп».

З вітальним словом до учасників змагань звернувся спеціаліст Воронізької селищної ради Самбур Сергій, який привітав усіх зі святом, побажавши успіхів у житті та спорті.

Щодо самих змагань, то вони проходили на досить високому спортивному рівні. Команди показали високу майстерність та бойову гру. Гравці грали по коловій системі. У більшості ігор доводилось грати третю партію для того, аби визначити переможця.

В напруженій грі спортсмени команди «Мікс» здобули І місце, працівники ДП «Шосткинський лісгосп» - ІІ місце, учні Воронізької ЗОШ - ІІІ місце.

Команда-переможець отримала перехідний кубок, грамоту та медалі, призери – грамоти та медалі.

Кращими гравцями турніру було визнано:

Помазан Геннадія - ДП «Шосткинський лісгосп»,

Кулик Дмитра – команда «Мікс»,

Куліченко Віталія – учень Воронізької ЗОШ,

Нізгуренко Богдана - команда «Студенти» та Осьмачко Віталіну - команда «Освіта».

Їм було вручено грамоти та пам’ятні подарунки.