Воронізька селищна рада оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту містобудівної документації «Генеральний план смт Вороніж Шосткинського району Сумської області. Історико-архітектурний опорний план смт Вороніж Шосткинського району Сумської області (у складі Генерального плану)», розробленого ДП «УКРНДПІЦИВІЛЬБУД».

Ознайомитись з проектом містобудівної документації можна в розділі «Містобудівна документація» або за адресою: смт Вороніж вул. Київська,4 каб. №5.

Пропозиції та зауваження до проекту містобудівної документації приймаються Воронізькою селищною радою з 05.03.2020 по 05.04.2020 за адресою: 41140 Сумська область Шосткинський район смт Вороніж вул. Київська,4 або на електронну адресу - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Громадські слухання щодо проекту містобудівної документації відбудуться 24 березня 2020 року о 13 год. 00 хв. в приміщенні Воронізької селищної ради.