Меню


Розсилка новин

Головна Селищний голова

ЯСТРЕБОВ

ВАЛЕРІЙ ЮХИМОВИЧ

Yastrebov

Він вважається корінним мешканцем, тому що все життя пов'язав з нашим селищем.

Народився в селищі, отримав середню освіту і продовжує трудову діяльність тут. Виїздив за межі селища тільки на навчання та коли проходив строкову службу у лавах Радянської Армії.

Трудову діяльність розпочав після закінчення Воронізької середньої школи №1, у птахорадгоспі «Придеснянський» - трактористом.

Потім навчався у Ломоносівському ПТУ – 13, Ленінградської області, а після закінчення повернувся працювати до птахорадгоспу слюсарем КВП та А.

За направленням того ж птахорадгоспу навчався у Сумській філії Харківського сільськогосподарського інституту ім. В.В.Докучаєва за спеціальністю інженер-механік. Закінчивши навчання, продовжував працювати у рідному птахорадгоспі на посадах інженера та головного інженера.

На п'ять років доля пов'язала його з ВАТ «Воронізький цукровий завод» працюючи на посадах начальника відділу постачання та заступника директора.

До обрання у 2006 році селищним головою, працював на посадах заступника директора і директора комерційних підприємств та був приватним підприємцем.

У 2015 році мешканці селища його в третє обрали селищним головою.

Валерій Юхимович працює і не тільки для громади селища, а й для інших громад району та області, він очолює Шосткинське районне відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад, є заступником голови Сумського регіонального відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад.

Громадянин України. Позапартійний. Не судимий.

Одружений, має двох дорослих доньок та сина школяра.


* Якщо Ви помітили помилку, виділіть її в тексті та натисніть [Ctrl] + [Enter].
Система Orphus

 


Designed by Dmitry Krolevetsky