Меню


Розсилка новин

Головна

398Дорогі ветерани!

Від усього серця вітаємо Вас з Днем пам’яті та примирення і 75-ою річницею перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Сьогодні ми згадуємо подвиг тих, хто не думав про себе, а боронив рідну землю. Тих, хто не шкодуючи свого життя, врятував наступні покоління від фашистського поневолення, подарував мир та впевненість у майбутньому!

З бігом часу подвиги воїнів не стираються з пам’яті народу. Ваша мужність, сила духу, наполеглива та важка праця в тилу – приклад справжнього патріотизму для нащадків.

Ми завжди будемо шанувати пам’ять про мільйони загиблих в полум’ї війни українців і пишатимемося їх безсмертним подвигом. Світла пам’ять і безмежна їм вдячність. Віримо, що ніколи не забудеться їх самопожертва та військова доблесть.

Ціна Ваших подвигів по-особливому усвідомлюється нині, коли сини та доньки України захищають суверенітет та територіальну цілісність нашої держави.

Бажаємо Вам, шановні ветерани, міцного здоров’я, бадьорості духу, довгих років щасливого та мирного життя! Хай не болять Ваші рани, хай здоровими і щасливими ростуть Ваші нащадки!

Бажаємо кожній родині – здоров’я, добробуту, тепла й затишку, оптимізму і непохитної віри у те, що завтрашній день буде світлішим і щасливішим!

Зі святом, любі ветерани!


* Якщо Ви помітили помилку, виділіть її в тексті та натисніть [Ctrl] + [Enter].
Система Orphus

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Оголошення

   В зв'язку з реорганізацією Воронізької селищної ради, з 01 січня 2021 року було змінено рахунки для сплати податків. Відтепер, кошти будуть зараховуватись на новостворені рахунки Шосткинської міської територіальної громади. Єдиний соціальний внесок (фізичній особі-підриємцю (ФОП) за себе) потрібно сплачувати за реквізитами:    ЄДРПОУ: 43995469 Номер рахунку: UA958999980000355629204021828 Орган ДПС: ГУ ДПС у Сумській області Призначення: Єдиний внесок для фізичних...
З 8 грудня 2020 року територія селища міського типу Вороніж, села Масиків та села Курдюмівка увійшла до складу Шосткинської міської територіальної громади. Замість Воронізької селищної ради утворений Воронізький старостинський округ. 18 грудня Валерія Ястребова було призначено старостою даного округу. Прийом мешканців буде здійснюватись спеціалістами за адресою смт Вороніж вул. Київська, 4 напротязі січня та лютого без змін. Про подальше надання послуг населенню будемо повідомляти...

Ми в Інтернеті

Facebook1 Twitter 32x321

 

Wikipedia-logo-v2-uk1

 
Designed by Dmitry Krolevetsky