Меню


Розсилка новин

Головна

Днями, працівниками територіального центру в приміщенні закладу разом зі старшим дільничним офіцером поліції та зі спеціалістами Воронізької селищної ради був проведений захід, на якому обговорювали тему шахрайства, обманів через мережу інтернет, а також різних правопорушень.

Сергій Черняк розповідав присутнім про види шахрайства та про те, як не стати жертвою злодіїв.

Оскільки працівники центру безпосередньо кожного дня спілкуються з найбільш вразливою для шахраїв категорією населення - літніми людьми, їм було доручено донести дану інформацію до своїх підопічних.

Наприкінці заходу були роздані пам'ятки з номерами телефонів дільничних, за якими потрібно телефонувати у разі виявлення випадків шахрайства, підозрілих й незнайомих людей, а також, якщо Ви стали свідками будь-якого правопорушення.

448

446

447


* Якщо Ви помітили помилку, виділіть її в тексті та натисніть [Ctrl] + [Enter].
Система Orphus

 

 

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Оголошення

   В зв'язку з реорганізацією Воронізької селищної ради, з 01 січня 2021 року було змінено рахунки для сплати податків. Відтепер, кошти будуть зараховуватись на новостворені рахунки Шосткинської міської територіальної громади. Єдиний соціальний внесок (фізичній особі-підриємцю (ФОП) за себе) потрібно сплачувати за реквізитами:    ЄДРПОУ: 43995469 Номер рахунку: UA958999980000355629204021828 Орган ДПС: ГУ ДПС у Сумській області Призначення: Єдиний внесок для фізичних...
З 8 грудня 2020 року територія селища міського типу Вороніж, села Масиків та села Курдюмівка увійшла до складу Шосткинської міської територіальної громади. Замість Воронізької селищної ради утворений Воронізький старостинський округ. 18 грудня Валерія Ястребова було призначено старостою даного округу. Прийом мешканців буде здійснюватись спеціалістами за адресою смт Вороніж вул. Київська, 4 напротязі січня та лютого без змін. Про подальше надання послуг населенню будемо повідомляти...

Ми в Інтернеті

Facebook1 Twitter 32x321

 

Wikipedia-logo-v2-uk1

 
Designed by Dmitry Krolevetsky