Меню


Розсилка новин

Головна

23 серпня 2020 року на спортивному майданчику Воронізької ЗОШ І- ІІІ ст. ім. П. О. Куліша пройшов 21 традиційний турнір з футзалу серед чоловічих команд на кубок ветерана спортивного руху району Єськова Б.І. та до Дня незалежності України.

До учасників змагань звернувся селищний голова Ястребов В. Ю., спеціаліст у справах сім'ї, молоді та спорту Самбур С. В., депутат Воронізької селищної ради Харченко В. М. та головний спеціаліст відділу молоді, спорту та культури Шосткинської РДА Шемет Т.С. Вони привітали присутніх зі святом і побажали успіхів у житті та спорті.

Щодо самих змагань, то вони проходили на досить високому спортивному рівні: команди показали високу майстерність та бойову гру.

Перше місце виборола команда «Онікс» с. Клишки, друге місце у ФК «Вороніж», третє місце посіла команда «Молодість» смт Вороніж.

Команда – переможниця отримала перехідний кубок, грамоту та грошову винагороду, призери – грамоти та грошові винагороди.

Кращим гравцем турніру було визнано – Стогнія Сергія (с. Клишки).

470


* Якщо Ви помітили помилку, виділіть її в тексті та натисніть [Ctrl] + [Enter].
Система Orphus

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Оголошення

   В зв'язку з реорганізацією Воронізької селищної ради, з 01 січня 2021 року було змінено рахунки для сплати податків. Відтепер, кошти будуть зараховуватись на новостворені рахунки Шосткинської міської територіальної громади. Єдиний соціальний внесок (фізичній особі-підриємцю (ФОП) за себе) потрібно сплачувати за реквізитами:    ЄДРПОУ: 43995469 Номер рахунку: UA958999980000355629204021828 Орган ДПС: ГУ ДПС у Сумській області Призначення: Єдиний внесок для фізичних...
З 8 грудня 2020 року територія селища міського типу Вороніж, села Масиків та села Курдюмівка увійшла до складу Шосткинської міської територіальної громади. Замість Воронізької селищної ради утворений Воронізький старостинський округ. 18 грудня Валерія Ястребова було призначено старостою даного округу. Прийом мешканців буде здійснюватись спеціалістами за адресою смт Вороніж вул. Київська, 4 напротязі січня та лютого без змін. Про подальше надання послуг населенню будемо повідомляти...

Ми в Інтернеті

Facebook1 Twitter 32x321

 

Wikipedia-logo-v2-uk1

 
Designed by Dmitry Krolevetsky