Меню


Розсилка новин

Головна

49725 жовтня відбудуться місцеві вибори, на яких ми з Вами будемо обирати депутатів в районну, міську, обласну ради та голову Шосткинської міської територіальної громади.

Прийдіть і зробіть свій свідомий вибір!

Виборчий процес в цьому році буде істотно відрізнятися від попередніх років: голосуючи за партію, яку Ви підтримуєте, обов'язково, поруч в спеціально відведеній для цього клітинці, треба писати цифру, під якою обраний Вами кандидат значиться у списку партії. Вірно записана цифра приведе Вашого кандидата до перемоги.

Будьте дуже уважні. Не будьте байдужими! Віддати свій голос важливо!

Ви голосуєте, а це означає, що Ви берете участь в управлінні своєю країною.

Кожен голос вагомий!

Виборчі дільниці будуть відкриті з 08:00 до 20:00 години.

Нагадуємо, що голосувати варто з дотриманням карантинних норм, аби не наражати на небезпеку власне здоров'я та здоров'я оточуючих: заходьте в приміщення виборчої дільниці лише у захисній масці, у чергах дотримуйтесь дистанції у 1.5 метра, руки обробляйте антисептиками, для голосування - використовуйте власну ручку.


* Якщо Ви помітили помилку, виділіть її в тексті та натисніть [Ctrl] + [Enter].
Система Orphus

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Оголошення

   В зв'язку з реорганізацією Воронізької селищної ради, з 01 січня 2021 року було змінено рахунки для сплати податків. Відтепер, кошти будуть зараховуватись на новостворені рахунки Шосткинської міської територіальної громади. Єдиний соціальний внесок (фізичній особі-підриємцю (ФОП) за себе) потрібно сплачувати за реквізитами:    ЄДРПОУ: 43995469 Номер рахунку: UA958999980000355629204021828 Орган ДПС: ГУ ДПС у Сумській області Призначення: Єдиний внесок для фізичних...
З 8 грудня 2020 року територія селища міського типу Вороніж, села Масиків та села Курдюмівка увійшла до складу Шосткинської міської територіальної громади. Замість Воронізької селищної ради утворений Воронізький старостинський округ. 18 грудня Валерія Ястребова було призначено старостою даного округу. Прийом мешканців буде здійснюватись спеціалістами за адресою смт Вороніж вул. Київська, 4 напротязі січня та лютого без змін. Про подальше надання послуг населенню будемо повідомляти...

Ми в Інтернеті

Facebook1 Twitter 32x321

 

Wikipedia-logo-v2-uk1

 
Designed by Dmitry Krolevetsky