Починаючи з 21 січня, на території Шосткинської міської територіальної громади розпочався конкурс снігових скульптур.

Воронізький старостинський округ один із перших прийняв участь у ньому. Так, працівники та вихованці Воронізької ДМШ та Воронізької Філії Шосткинського Цкід зліпили зі снігу та розфарбували неймовірного равлика.

Молодці!

Решта закладів селища також виявили бажання приймати участь у даному конкурсі. Чекаємо на Ваші роботи!

Натхнення всім!!!

Підсумки даного конкурсу будуть оголошені наприкінці наступного тижня.

Оголошення

Пожежі в житлових будинках частіше за все виникають тому, що мешканці не завжди виконують правила пожежної безпеки, а інколи нехтують ними взагалі. Для попередження пожеж в житловому будинку необхідно виконувати наступні правила пожежної безпеки: - підтримуйте суворий протипожежний режим у квартирах та будинках, підвалах, господарських спорудах та на балконах. Зазначені приміщення повинні бути очищені від матеріалів, що можуть загорітися: сміття, паперу, непотребу та ін.; - у підвалах і на...

Ми в Інтернеті

Facebook1 Twitter 32x321