Меню


Розсилка новин

Головна

6 серпня Шосткинщина відзначила 202 річницю з Дня народження славетного земляка, класика української літератури Пантелеймона Куліша. З цієї нагоди у селі Гукове Шосткинського району відбувся «Kulish Fest».

Захід розпочався у бібліотеці ім. Л.М.Толстого, де розташований музей П.Куліша.

Далі свято продовжилось в нашому селищі біля пам 'ятника письменнику.

З теплими та щирими словами до всіх присутніх звернувся Валерій Ястребов.

Краєзнавець Наталія Міллер повідала гостям свята багато цікавої інформації, провела екскурсію. Неабияк всім запам'ятався виступ скрипаля.

Потім стартував велопробіг «До батька на Хутір» з Вороніжа до села Гукове, де проходили концерти, працювала виставка-ярмарок народних умільців та відбулось кінне козацьке шоу.

Голова

Миллер

Скрипка

Возле церкви

Фото


* Якщо Ви помітили помилку, виділіть її в тексті та натисніть [Ctrl] + [Enter].
Система Orphus

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Оголошення

   В зв'язку з реорганізацією Воронізької селищної ради, з 01 січня 2021 року було змінено рахунки для сплати податків. Відтепер, кошти будуть зараховуватись на новостворені рахунки Шосткинської міської територіальної громади. Єдиний соціальний внесок (фізичній особі-підриємцю (ФОП) за себе) потрібно сплачувати за реквізитами:    ЄДРПОУ: 43995469 Номер рахунку: UA958999980000355629204021828 Орган ДПС: ГУ ДПС у Сумській області Призначення: Єдиний внесок для фізичних...
З 8 грудня 2020 року територія селища міського типу Вороніж, села Масиків та села Курдюмівка увійшла до складу Шосткинської міської територіальної громади. Замість Воронізької селищної ради утворений Воронізький старостинський округ. 18 грудня Валерія Ястребова було призначено старостою даного округу. Прийом мешканців буде здійснюватись спеціалістами за адресою смт Вороніж вул. Київська, 4 напротязі січня та лютого без змін. Про подальше надання послуг населенню будемо повідомляти...

Ми в Інтернеті

Facebook1 Twitter 32x321

 

Wikipedia-logo-v2-uk1

 
Designed by Dmitry Krolevetsky