Меню


Розсилка новин

Головна

32511 січня в далекому 1989 році привітно відчинила свої двері перед учнями нашої територіальної громади нова будівля Воронізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім. П. О. Куліша.

Випускники цього навчального року не забули про це:

Рідна школо! Зустрічаєш ласкаво й привітно свою дітвору. Хвилюєшся за своїх вихованців і радієш разом із ними. А учні із вдячністю споглядають на свою школу. І ще більше радіють, коли у школі свято.

Все найголовніше в житті людини починається зі школи. Яким ти будеш в шкільні роки, таким станеш і в дорослому житті. Для НАС школа – це другий дім. Саме тут ми спілкуємося, навчаємося та дорослішаємо. Недарма, кажуть, що шкільні роки – це найкращий час у житті.

У школі формується характер, складається наше ставлення до світу, тут нас вчать не тільки шкільним предметам, а й бути ЛЮДИНОЮ. Чим більше людина вчиться, тим більше розуміє себе, близьких людей та навколишнє середовище.

Школа це не просто будівля. Це світ в якому ми живемо, це місце, що стало рідним, своїм. Усвідомлюючи важливість освітнього процесу, не можна не бути вдячним школі і не називати її другою рідною домівкою.

Також, не можливо не відзначити вчителів, які є серцем нашої школи. У нашому житті вони відграють важливу роль, як, і ми в їхньому. Учителі намагаються вкласти в нас знання та все найкраще, що в них є. Підготувати нас до складного, але такого цікавого дорослого життя.

Прийми ж вітання, школо! Зустрічай і проводжай юнь свою. Вболівай за їх невдачі, радій їх успіхам і життєвим злетам.

На перехресті семи доріг, семи вітрів,

Часів минулих, прожитих років,

Є місце, де в усьому незабутнє:

Країна, що народжує майбутнє.

В ній перше слово і вітання,

В ній завжди зустріч і прощання,

Це оберіг дитинства,

Що ніколи не згаса,

У ньому нашого життя невичерпна душа!

З великою вдячністю і гордістю твої учні, 11 клас


* Якщо Ви помітили помилку, виділіть її в тексті та натисніть [Ctrl] + [Enter].
Система Orphus

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Оголошення

   В зв'язку з реорганізацією Воронізької селищної ради, з 01 січня 2021 року було змінено рахунки для сплати податків. Відтепер, кошти будуть зараховуватись на новостворені рахунки Шосткинської міської територіальної громади. Єдиний соціальний внесок (фізичній особі-підриємцю (ФОП) за себе) потрібно сплачувати за реквізитами:    ЄДРПОУ: 43995469 Номер рахунку: UA958999980000355629204021828 Орган ДПС: ГУ ДПС у Сумській області Призначення: Єдиний внесок для фізичних...
З 8 грудня 2020 року територія селища міського типу Вороніж, села Масиків та села Курдюмівка увійшла до складу Шосткинської міської територіальної громади. Замість Воронізької селищної ради утворений Воронізький старостинський округ. 18 грудня Валерія Ястребова було призначено старостою даного округу. Прийом мешканців буде здійснюватись спеціалістами за адресою смт Вороніж вул. Київська, 4 напротязі січня та лютого без змін. Про подальше надання послуг населенню будемо повідомляти...

Ми в Інтернеті

Facebook1 Twitter 32x321

 

Wikipedia-logo-v2-uk1

 
Designed by Dmitry Krolevetsky