Меню


Розсилка новин

Головна

В залі КДЮСШ м. Новгород-Сіверський проводились змагання з футзалу на Кубок мера, в яких приймали участь команди: футбольний клуб "Новгород-Сіверський", "Ветеран", "Медик", "Молодь", футбольний клуб "Вороніж" (смт Вороніж), футбольний клуб "Білі роси" (смт Понорниця).

Змагання проводились за коловою системою. Загалом в них було задіяно 72 учасники, наймолодшому - Гнибеді Ярославу - 12 років, найстаршому - Сорокіну Володимиру - 59.

Нагороди отримали:

1 місце- ФК "Вороніж" (смт Вороніж),

2 місце- ФК "Білі роси" (смт Понорниця),

3 місце- "Медик" (м.Новгород-Сіверський).

Начальник відділу освіти, молоді та спорту Новгород-Сіверської міської ради Павло Верченко вручив переможцям нагороди: Кубок мера, медалі, грамоти.

Вітаємо наших футболістів!

328326

327


* Якщо Ви помітили помилку, виділіть її в тексті та натисніть [Ctrl] + [Enter].
Система Orphus

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Оголошення

   В зв'язку з реорганізацією Воронізької селищної ради, з 01 січня 2021 року було змінено рахунки для сплати податків. Відтепер, кошти будуть зараховуватись на новостворені рахунки Шосткинської міської територіальної громади. Єдиний соціальний внесок (фізичній особі-підриємцю (ФОП) за себе) потрібно сплачувати за реквізитами:    ЄДРПОУ: 43995469 Номер рахунку: UA958999980000355629204021828 Орган ДПС: ГУ ДПС у Сумській області Призначення: Єдиний внесок для фізичних...
З 8 грудня 2020 року територія селища міського типу Вороніж, села Масиків та села Курдюмівка увійшла до складу Шосткинської міської територіальної громади. Замість Воронізької селищної ради утворений Воронізький старостинський округ. 18 грудня Валерія Ястребова було призначено старостою даного округу. Прийом мешканців буде здійснюватись спеціалістами за адресою смт Вороніж вул. Київська, 4 напротязі січня та лютого без змін. Про подальше надання послуг населенню будемо повідомляти...

Ми в Інтернеті

Facebook1 Twitter 32x321

 

Wikipedia-logo-v2-uk1

 
Designed by Dmitry Krolevetsky