Меню


Розсилка новин

Головна

35016 лютого 2020 року в спортивному залі Воронізької ЗОШ І – ІІІ ст. ім. П.О.Куліша пройшов традиційний турнір з волейболу серед різних вікових категорій населення смт Вороніж на кубок селища. В ньому приймали участь: учні Воронізької ЗОШ, команди - «Студенти», «Мікс», «Освіта» та команда працівників ДП «Шосткинський лісгосп».

З вітальним словом до учасників змагань звернувся спеціаліст Воронізької селищної ради Самбур Сергій, який привітав усіх зі святом, побажавши успіхів у житті та спорті.

Щодо самих змагань, то вони проходили на досить високому спортивному рівні. Команди показали високу майстерність та бойову гру. Гравці грали по коловій системі. У більшості ігор доводилось грати третю партію для того, аби визначити переможця.

В напруженій грі спортсмени команди «Мікс» здобули І місце, працівники ДП «Шосткинський лісгосп» - ІІ місце, учні Воронізької ЗОШ - ІІІ місце.

Команда-переможець отримала перехідний кубок, грамоту та медалі, призери – грамоти та медалі.

Кращими гравцями турніру було визнано:

Помазан Геннадія - ДП «Шосткинський лісгосп»,

Кулик Дмитра – команда «Мікс»,

Куліченко Віталія – учень Воронізької ЗОШ,

Нізгуренко Богдана - команда «Студенти» та Осьмачко Віталіну - команда «Освіта».

Їм було вручено грамоти та пам’ятні подарунки.


* Якщо Ви помітили помилку, виділіть її в тексті та натисніть [Ctrl] + [Enter].
Система Orphus

 

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Оголошення

   В зв'язку з реорганізацією Воронізької селищної ради, з 01 січня 2021 року було змінено рахунки для сплати податків. Відтепер, кошти будуть зараховуватись на новостворені рахунки Шосткинської міської територіальної громади. Єдиний соціальний внесок (фізичній особі-підриємцю (ФОП) за себе) потрібно сплачувати за реквізитами:    ЄДРПОУ: 43995469 Номер рахунку: UA958999980000355629204021828 Орган ДПС: ГУ ДПС у Сумській області Призначення: Єдиний внесок для фізичних...
З 8 грудня 2020 року територія селища міського типу Вороніж, села Масиків та села Курдюмівка увійшла до складу Шосткинської міської територіальної громади. Замість Воронізької селищної ради утворений Воронізький старостинський округ. 18 грудня Валерія Ястребова було призначено старостою даного округу. Прийом мешканців буде здійснюватись спеціалістами за адресою смт Вороніж вул. Київська, 4 напротязі січня та лютого без змін. Про подальше надання послуг населенню будемо повідомляти...

Ми в Інтернеті

Facebook1 Twitter 32x321

 

Wikipedia-logo-v2-uk1

 
Designed by Dmitry Krolevetsky