Головна Архів новин

11Шановні мешканці територіальної громади Воронізької селищної ради, працівники і ветерани органів місцевого самоврядування, депутати ради!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування.

Це свято нашої громади, громади кожного села, селища та міста, кожного їх мешканця.

Діяльність селищної ради є відкритою, прозорою та спрямованою лише на одне – на задоволення життєвих потреб її мешканців. Нині на порядку денному ще багато проблем, розв’язання яких дасть можливість нашій громаді розвиватися стабільно, впевнено дивитися в майбутнє. А визначальну роль у вирішенні життєво важливих питань відіграють саме органи місцевого самоврядування.

Впевнений, що працівники Воронізької селищної ради залишатимуться завжди мудрими, толерантними, готовими в будь-яку хвилину прийти на допомогу. І разом з усією громадою, депутатами, партійними та громадськими організаціями в мирі й злагоді підніматимуть потенціал краю на вищий рівень.

Висловлюю вдячність депутатам та працівникам ради, які демонструють самовідданість у роботі, професіоналізм, відповідальність, чуйність і щедрість душі. Саме вони, представляючи інтереси громади, тим самим забезпечують право кожного з нас бути почутим.

Особливі слова подяки ветеранам самоврядування, які віддали часточку своєї душі в його становлення та розвиток.

Уклін і шана Вам, дорогі мешканці, за любов до рідного краю, самовіддану щоденну працю, високу активність у громадсько-політичному житті, непереборне бажання та здатність здолати усі негаразди.

Сердечно бажаю усім, хто працює на благо територіальної громади, кожній родині, кожному мешканцю міцного здоров'я, достатку й благополуччя.

Нехай усі життєві негаразди обходять Вас стороною, а непохитна віра у щасливе майбутнє рідного краю й України додають усім нам сили та наснаги.

З повагою селищний голова Валерій Ястребов