Головна Архів новин

img0Шановні мешканці Воронізької територіальної громади!

Від щирого серця вітаємо Вас із великим державним святом – Днем Соборності України!

Подія 22 січня 1919 року – ухвала Акту Злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки – залишила глибокий слід в історичній пам'яті нашого народу.

100 років тому український народ реалізував своє споконвічне прагнення до свободи і єдності, до етнічної консолідації і територіального об’єднання українських земель у національній Українській державі.

Цій даті судилося навічно закарбуватися в історії України. Об'єднавча ідея соборності як ніколи актуальна для нашого сьогодення.

В єдності – наша сила.

Тільки соборний народ є нацією, здатною протистояти будь-яким ворогам.

Лише спільними діями ми можемо зробити наш край економічно й духовно багатим, а незалежну Україну – могутньою європейською державою.

Тож нехай День Соборності буде невичерпним джерелом надії на наше краще майбуття.

Сердечно бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, добра, миру, злагоди та нових досягнень на благо рідної громади і України в цілому!