Головна Архів новин

Днями було презентовано книгу «50 рідкісних рослин Сумщини», написану Сергієм Панченко разом із Вікторією ІВАНЕЦЬ, яка працює в Українському антарктичному центрі і зараз знаходиться в Антарктиді. Над книгою вони працювали десь близько року. Гроші на видання книги виділив Британський природоохоронний фонд «Rufford».

Презентація книги відбулася під час конференції до 20-річчя Деснянсько-Старогутського національного природного парку. Крім того, на конференції говорили про особливості природоохоронних територій Сумської області, історію створення цього природного парку, його надбання і перспективи.

Деснянсько-Старогутський національний природний парк – це маленький такий райський куточок землі, площею майже 17 тисяч гектарів. Він вражає різноманіттям флори і фауни.

Видання «50 рідкісних рослин Сумщини» стала подарунком читачам області до 20-річчя парку. Воно стане в нагоді як для екологів, так і для студентів і школярів, допоможе жителям області дізнатися більше про багатство землі Сумської, її різноманіття і неповторність.

Книга написана для широкого кола читачів. Її передадуть до бібліотек закладів загальної освіти, вищої освіти, бібліотечних закладів управління культури.