Меню


Розсилка новин

Головна Архів новин

1Юстиція Сумщини, використовуючи всі ефективні канали комунікації, активно роз’яснює громадянам про переваги використання онлайн сервісів Міністерства юстиції України, які надають можливість зручного й комфортного отримання послуг.

Користуючись мережею інтернет, через «Он-лайн будинок юстиції» можна отримати такі послуги: ключ електронного цифрового підпису, витяги з реєстрів, подати на правову експертизу заяву на реєстрацію засобів масової інформації та громадського об’єднання.

Громадянам важливо знати, що завдяки послузі звернення через веб-портал до органів державної реєстрації актів цивільного стану https://dracs.minjust.gov.ua, можна записатися на прийом, подати заяву на одруження, обрати день весілля, здійснити інші дії.

Попит на електронні сервіси зростає, за даними сайту за останній місяць було більше мільйона переглядів, тому Мін’юст постійно удосконалює «Он-лайн будинок юстиції», у якому на перспективу можна буде отримати широкий спектр послуг – близько 30.

На сьогодні в онлайн-режимі можлива навіть реєстрація договорів оренди землі: https://minjust.gov.ua/news/ministry/derjavna-reestratsiya-dogovoriv-orendi-zemli-vidteper-dostupna-onlayn.

Отож, громадяни можуть активно користуватися послугами через Інтернет, адже рух у цьому напрямку наближає нашу країну до сучасних і ефективних механізмів інтернет-врядування.


* Якщо Ви помітили помилку, виділіть її в тексті та натисніть [Ctrl] + [Enter].
Система Orphus

 

Додати коментар

Захисний код
ОновитиDesigned by Dmitry Krolevetsky