Головна Архів новин

233 роки тому, 26 квітня 1986 року, сталася одна з найбільших трагедій в історії українського народу – аварія на Чорнобильській атомній електростанції.

26 квітня 1986 року – це дата, коли світове співтовариство почуло слово «Чорнобиль», що стало синонімом страшної техногенної катастрофи й величезної екологічної біди світового масштабу.

Чорнобильська катастрофа – не лише велика трагедія, а й символ безмежної мужності багатьох тисяч наших земляків. Чорнобиль став символом жертовності в ім’я України, в ім’я мільйонів людей та прийдешніх поколінь.

Маємо завжди пам'ятати тих, хто ціною власного життя та здоров'я ліквідовував наслідки цієї страшної трагедії.

Всього понад 600 мешканців Шосткинщини стали на захист людства, ліквідовуючи наслідки вибуху на Чорнобильській АЕС. Статус уражених радіацією територій отримали сім населених пунктів Шосткинського району.

26 квiтня в приміщенні Воронізької ЗОШ відбулася зустріч учнів 9Б та 8А класів з ліквідаторами аварії на Чоронобильській АЕС.

У гості приїхали Ожогович Василь Іванович - голова міжрайонної організації ветеранів чорнобильців та Ярошенко Михайло Григорович.

Рятувальники поділились своїми спогадами про страшні події 1986 року. Учні розглянули фотографії, побачили прилади, якими вимірюють радіацію. Враження про зустріч надовго залишаться в серцях дітей.

Світла пам’ять ліквідаторам, здоров'я тим, хто залишився живим!!!