Меню


Розсилка новин

Головна Архів новин

У процесі виконання закону #ЧужихДітейНеБуває досягненню успішних результатів сприяв ефективний засіб аналізу ситуації і концентрації управлінських рішень – Регіональний штаб з координації, моніторингу та контролю за станом виконання органами державної виконавчої служби рішень про стягнення аліментів, який очолює керівник юстиції Сумщини Ірина Свистун.

«Така форма роботи дозволила сконцентрувати увагу на проблемних виконавчих провадженнях. Участь у засіданнях представників Національної поліції, міграційної служби допомогла налагодити тісну співпрацю, яка забезпечила вагомий результат – тільки з початку року на користь дітей стягнуто 50 мільйонів гривень», – сказала Ірина Свистун, відкриваючи сьогоднішнє засідання штабу, участь у якому взяв заступник директора Департаменту державної виконавчої служби Міністерства юстиції України Юрій Вишневський.

У свою чергу Юрій Вишневський підкреслив, що закон #ЧужихДітейНеБуває працює, його інструменти ефективні, а результати говорять самі за себе – спочатку дії ініціативи українські діти отримали 6,1 мільярда гривень. За перший квартал цього року на користь дітей стягнуто 1,2 мільярда гривень. Це на 327,9 мільйона гривень більше, ніж за аналогічний період 2018 року. Юстиція й далі продовжує цю роботу: динамічно, наполегливо, ретельно.

«Відновити порушені права дітей – наше головне завдання, це реальні кроки по утвердженню правової держави, – акцентував представник Міністерства юстиції України.

1


* Якщо Ви помітили помилку, виділіть її в тексті та натисніть [Ctrl] + [Enter].
Система Orphus

 

Додати коментар

Захисний код
ОновитиDesigned by Dmitry Krolevetsky