Головна Архів новин

19 квітня 2019 року Президентом України Петром ПОРОШЕНКО з метою вшанування мужності та героїзму воїнів механізованих, мотопіхотних, гірсько-штурмових військових частин і підрозділів Сухопутних військ Збройних Сил України, виявлених у боротьбі за свободу, незалежність та територіальну цілісність України, а також започаткування сучасних військових традицій був підписаний УКАЗ №152/2019 «Про День піхоти».

Відзначатиметься це свято щороку 6 травня.

Саме в цей день до військової частини 13 окремого мотопіхотного батальйону були запрошені учні району та міста.

Військовослужбовці радо провели екскурсію по території частини та влаштували показ озброєння та техніки. Діти мали змогу потримати зброю, приміряти на себе військові засоби захисту, ознайомитися з засобами зв'язку, дізнатися про надання першої медичної допомоги.

Учнів ознайомили з небезпечними мінно-вибуховими пристроями.

Наприкінці школярів запросили відвідати їдальню та скуштувати "солдатської" кухні.