Головна Архів новин

В п'ятницю, 24 травня, на подвір'ї Воронізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім. П. О. Куліша та Воронізького НВК пролунав "останній" дзвоник.

Привітали дітей із закінченням навчального року селищний голова, працівники Шосткинської районної державної адміністрації та Воронізької селищної ради, директор ТОВ "Контакт-плюс", військові 13 мотопіхотного батальйону, батьки, друзі та рідні.

В цьому році, як ніколи раніше, було вручено дуже багато подяк учням: як за успіхи у навчанні, так і за високі досягнення у спортивному житті закладів.

Надія Кихней та Ірина Прохоровська в своїх виступах побажали дітям не зупинятись на досягнутому, а й надалі так успішно й старанно навчатися.

Особливу увагу на святі, як завжди, було приділено випускникам школи. Багато теплих слів та настанов було сказано на їх адресу.