Головна Архів новин

Щороку, 3 грудня, в Україні відзначається Міжнародний день людей з обмеженими можливостями.

Заходи, приурочені саме цьому дню, пройшли і в Комунальній установі «Шосткинський районний реабілітаційний центр змішаного типу для інвалідів та дітей-інвалідів Шосткинської районної ради Сумської області».

З подарунками і солодощами до вихованців закладу завітали працівники Воронізької селищної ради, голова Шосткинської районної ради, керівництво Шосткинської районної державної адміністрації, члени жіночого клубу "Відрада", вчителі та учні Воронізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім. П. О. Куліша, фольклорний колектив "Проліски" Районного будинку культури.

Діти неабияк були раді гостям. Саме їх вони порадували своїми творчими здібностями, продемонструвавши цікаву виставу.

Після урочистостей на вихованців чекав солодкий стіл.