Головна Архів новин

273Шановні працівники й ветерани органів місцевого самоврядування, депутати всіх рівнів!

Прийміть наші найщиріші вітання.

День місцевого самоврядування це свято нашої громади, громади кожного села, селища та міста, кожного їх мешканця. Його відзначення є підтвердженням самоврядних традицій багатьох поколінь українців, реалізації їх права брати участь в управлінні державними справами на місцевому рівні.

Діяльність нашої ради є відкритою, прозорою та спрямованою лише на одне – на задоволення життєвих потреб її мешканців. Нині на порядку денному ще багато проблем, розв’язання яких дасть можливість нашому краю розвиватися стабільно.

Впевнені, що працівники органів місцевого самоврядування залишатимуться завжди мудрими, толерантними, готовими в будь-яку хвилину прийти на допомогу. І разом з усією громадою, депутатами, партійними та громадськими організаціями в мирі й злагоді підніматимуть потенціал краю на вищий рівень.

Висловлюємо вдячність депутатам, працівникам органів місцевого самоврядування, які демонструють самовідданість у роботі, професіоналізм, відповідальність, чуйність і щедрість душі. Саме вони, представляючи інтереси громади, тим самим забезпечують право кожного з нас бути почутим.

Особливі слова подяки ветеранам самоврядування, які віддали часточку своєї душі в його становлення та розвиток. Нехай їхній багатий досвід роботи в органах самоврядування стане часткою творчої роботи кожного з нас.

Уклін і шана Вам, дорогі мешканці, за любов до рідного краю, кропітливу щоденну працю, високу активність у громадсько-політичному житті, непереборне бажання та здатність здолати усі негаразди.

Сердечно бажаємо усім, хто працює на благо територіальної громади, кожній родині, кожному мешканцю міцного здоров'я, достатку й благополуччя.

Нехай усі життєві негаразди обходять Вас стороною, а непохитна віра у щасливе майбутнє рідного краю й України додають усім нам сили та наснаги.