Головна Архів новин

337У районі проведення Операції Об’єднаних сил унаслідок ворожого обстрілу в неділю, 26 січня, загинув командир відділення Антон Хоба.

Загиблий був родом з міста Шостка, де народився у 1992 році.

На війну Антон пішов добровольцем в 2014 році. Служив у 91-му окремому полку оперативного забезпечення. Брав участь у боях за Дебальцеве та Донецький аеропорт.

Останні роки проходив службу у 58-й мотопіхотній бригаді, що дислокується в нашому селищі.

Знову втратила сина мама, знову втратила сина Україна. Сум, лють і біль. Спочивай з миром, Герой! Вічна Слава Тобі у віках!

Селищний голова Валерій Юхимович, депутатський корпус, виконавчий апарат та працівники селищної ради складають доземний уклін родині, яка виховала справжнього патріота, та розділяють невимовний біль важкої втрати. Висловлюємо глибокі співчуття рідним і близьким загиблого.

Антон захищав кожного з нас, наш край, нашу свободу і незалежність. Життя людини є безцінним, душа – безсмертна, а пам’ять про Героя – ВІЧНА.

Слава Україні! Героям Слава!