Головна Нормативні документи Рішення селищної ради 2011 Сесія №17 Про затвердження ставок єдиного
Сесія №17 Про затвердження ставок єдиного

ШОСТЕ СКЛИКАННЯ

СІМНАДЦЯТА СЕСІЯ

Від 29 грудня 2011 року

Про затвердження ставок єдиного

податку для здійснення підприємницької

діяльності на території Воронізької селищної

ради на 2012 рік

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності» від 04.11.2011 року № 4014/УІ, щодо вимог п.4 розділу 2 «Прикінцеві та перехідні положення» цього закону, керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України « Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності»

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити ставки єдиного податку для здійснення підприємницької діяльності на території Воронізької селищної ради на 2012 рік (Додаток 1).

2. Базове відстеження регуляторного впливу рішення здійснити 01.01.2012р.

3. Повторне відстеження регуляторного впливу здійснити до 01.09. 2012 року

4. Рішення набирає чинності з дня наступного за днем оприлюднення та вступає в дію з 01.01.2012 року.

5. Секретарю селищної ради оприлюднити дане рішення на дошках оголошень та офіційному сайті селищної ради (http://www. voronizh-rada.gov.ua ).

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань , бюджету, планування фінансів, банківської діяльності, ринкових реформ і управління комунальною власністю.

7. Дане рішення сесії селищної ради направити до Шосткинської МДПІ.

Селищний голова                      В.Ю.Ястребов

Download this file (Додаток.pdf)Додаток.pdf127 Kb