Головна Регуляторна політика Рішення 2011 Рішення від 29 листопада 2011 року

ШОСТЕ СКЛИКАННЯ

ЧОТИРНАДЦЯТА СЕСІЯ

Від 29 листопада 2011 року

Про внесення змін до плану

діяльності Воронізької селищної ради

з підготовки проектів

регуляторних актів на 2011 рік

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»,до Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності» від 04.11.2011 року № 4014/УІ, щодо вимог п.4 розділу 2 «Прикінцеві та перехідні положення» цього закону, пункту 7 частини 1 статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні"

ВОРОНІЗЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ВИРІШИЛА:

1. Внести доповнення до плану діяльності Воронізької селищної ради
  2. з підготовки проектів регуляторних актів на 2011 рік (додається).
  3. Виконкому протягом десяти днів оприлюднити дане рішення на дошках оголошень та офіційному сайті Воронізької селищної ради (http://www. voronizh-rada.gov.ua).
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, планування фінансів, банківської діяльності, ринкових реформ і управління комунальною власністю.
Селищний голова                           В.Ю.Ястребов