Меню

Розсилка новин

Головна Регуляторна політика Рішення 2015 Рішення від 04 грудня 2015 року

gerbm

УКРАЇНА
ВОРОНІЗЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ШОСТКИНСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СЬОМЕ СКЛИКАННЯ
ТРЕТЯ СЕСІЯ

РІШЕННЯ

від 04 грудня 2015 року

Про затвердження Плану діяльності
Воронізької селищної ради
з підготовки проектів
регуляторних актів на 2016 рік

 

З метою планування діяльності Воронізької селищної ради з прийняття рішень, направлених на удосконалення правового регулювання господарських відносин на території Воронізької селищної ради, а також недопущення прийняття економічно недоцільних та неефективних регуляторних актів, відповідно до статей 7 та 32 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою впорядкування регуляторної діяльності Воронізької селищної ради, керуючись п.7 ч. 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

ВОРОНІЗЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити План діяльності Воронізької селищної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік згідно з додатком.
  2. Виконкому Воронізької селищної ради протягом десяти днів оприлюднити дане рішення у встановленому порядку на дошках оголошень та офіційному сайті селищної ради.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань бюджету, планування фінансів, банківської діяльності, реформ, будівництва і управління комунальною власністю.

Селищний голова                                                         В.Ю.Ястребов


* Якщо Ви помітили помилку, виділіть її в тексті та натисніть [Ctrl] + [Enter].
Система Orphus

 


Designed by Dmitry Krolevetsky