7 серпня Шосткинщина відзначила 204 річницю з Дня народження класика української літератури Пантелеймона Куліша.

В центрі селища, біля пам'ятника нашому славетному земляку пройшов урочистий захід.

З теплими та щирими словами до всіх присутніх звернулися староста Воронізького старостинського округу Валерій Ястребов, народний депутат України Ігор Молоток, заступник міського голови Марина Харламова.

Як і на кожному заході, присвяченому Пантелеймону Олександровичу Кулішу, було сказано багато промов: про його життя, про його вагомий внесок в українську культуру, мову та літературу, про його здобутки.

Традиційно, наприкінці заходу, були покладені квіти до пам'ятних знаків літературному та громадському діячу.