ІльчукІльчук Юрій Миколайович народився 17.08.1974 року в смт Вороніж Шосткинського району Сумської області. Закінчив Воронізьку загальноосвітню школу у 1991 році.

Юра любив читати, непогано грав в теніс, приймав участь у змаганнях з різних видів спорту.

З 1992 року навчався у Київському військовому інституті Сухопутних військ України, який закінчив у 1996 році та отримав призначення у Крим, де проходив військову службу на посаді командира 3 десантно-штурмового взводу.

Зарекомендував себе дисциплінованим офіцером, добре підготовленим командиром, вимогливим до себе та підлеглих. Володів прийомами рукопашного бою, неодноразово приймав участь у різних заходах та міжнародних навчаннях.

Юрій користувався авторитетом серед офіцерського складу, військових строкової служби та підлеглих.

Після звільнення в запас працював в корпорації «Полтаванафтогаз».

У 2014-2015 роках приймав участь в антитерористичній організації на сході України.

Останнім часом працював в будівельній кампанії. 24 лютого 2022 року був мобілізований до лав ЗСУ.

26 лютого 2022 року загинув під Черніговом. Підтвердження про загибель рідні отримали лише у вересні цього року.

У Юрія Миколайовича залишилися син Михайло, донька Анастасія та дружина Інна Михайлівна.

Багато мрій так і не здійснилося. Поки люди будуть тебе пам’ятати, доти ти будеш живий і серед нас.