Годунов

8 листопада Романівська громада попрощалася з Євгенієм Годуновим, який повернувся додому «на щиті».

Євгеній Володимирович Годунов народився 08 липня 1979 року в смт Вороніж Шосткинського району Сумської області.

В 1986 пішов до 1 класу Воронізької ЗОШ. В школі, за відгуками однокласників, був спокійним, врівноваженим, дуже позитивним.

В 1994 році після закінчення 9 класів навчався у Воронізькому ПТУ-42. Потім працював в Києві.

Проживав Євгеній у селі Врублівка Житомирської області, а з грудня 2022 року став на захист України.

Молодший сержант, старший вогнеметник поліг на полі бою 26 липня в районі Роботино Запорізької області внаслідок безпосередніх зіткнень з ворогом.

У Героя залишилися дружина Тетяна, сини Владислав та Олександр, мати Любов Іванівна.

Годунов 1

Поховали Героя за місцем проживання у Врублівці. Громада прощалася з воїном стоячи на колінах.