Меню


Розсилка новин

Головна Культура Музична школа

Воронізька дитяча музична школа

Юридична адреса: смт Вороніж, вул. Садова, буд.57. Тел.: (05449) 76294.

image002

Воронізька дитяча музична школа була заснована 1 вересня 1977 року.

Викладачі школи – це люди, які створюють навколо себе атмосферу справжньої любові до прекрасного, потяг до вічних духовних цінностей, прагнення зберігати та примножувати найкращі традиції музичної культури.

Педагогічний колектив школи не тільки займається естетичним вихованням підростаючого покоління, а й знаходиться в постійному творчому пошуку.

Навчання у музичній школі – це не тільки опанування навичок гри на музичному інструменті, це ще виховання таких рис характеру, як цілеспрямованість, вміння цінувати свій час, більш витончений погляд на навколишній світ.

Нині у Воронізькій ДМШ працює педагогічний колектив, який очолює директор Однолеток Оксана Дмитрівна. У школі працюють 8 викладачів. Навчаються діти на відділах фортепіано, народному, вокальному, художньому і хореографічному.

image004

Викладач художнього відділу Красновид В. В. з учнями.

 

image006

Роботи учнів художнього відділу

 

Велике значення для виховання та розвитку художніх здібностей і смаків дітей у сім'ї має малюнок, твори живопису. Вчителі художнього відділу Красновид В. В. та Юрковська А. А. мають золоті руки. Починаючи з перших років навчання вкладають в кожну дитину часточку душі та сердечного тепла. Роботи учнів художнього відділу завжди прикрашають виставки до Дня м. Шостка, Дня селища Вороніж та різноманітних свят. Юні художники стають переможцями районних і обласних конкурсів: «Податки очима дітей», «Юні художники Сумщини», обласний конкурс образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва серед учнів ПСМНЗ в м. Суми, конкурс «Я хочу жити в якісному світі» та інші. В травні місяці 2011 року в Шосткинському краєзнавчому музеї була відкрита виставка художніх робіт учнів школи. Випускники художнього відділу отримують подальшу освіту по улюбленому захопленню у вищих навчальних закладах України.

Музика – це мистецтво особливої емоційної сили. Вона може не тільки вплинути на наш настрій, а й проникнути у внутрішній світ кожної дитини. Скільки треба сил, терпіння, щоб викладати музику! Але це можуть наші вчителі Пересунько О. Б., Грязнова А. Ф., які розкривають дітям неповторний світ музики.

image008

 

image010

При школі діють ансамбль акордеоністів (керівник Колодко О. О.) та ансамбль ложкарів (керівник Грязнова А. Ф.). Виступ ложкарів з задоволенням сприймають на концертах школи, мешканців селища.

image012

Знання з музично-теоретичних дисциплін учні здобувають на уроках сольфеджіо, музичної літератури, які проводить досвідчений педагог Ларіна Н. М. Надія Михайлівна прищеплює ще учням любов до пісні, так як вона є викладачем хорового співу.

Майже три роки у педагогічному колективі працює вчитель хореографічного відділу Берегова О. А. Все ужитті починається з малого: з зернинки – хліб, з промінчика – зоря... І перші кроки маленької людини у світ танцю, і перші сходинки на велику сцену – це важка і складана вчительська праця.

image014

Учні хореографічного відділу 

 

image016

Викладач Берегова О. А. з учнями хореографічного відділу

 

Воронізька дитяча музична школа має філію на базі с. Миронівка Шосткинського району Сумської області. Тут учні вчаться грі на музичних інструментах. Ці знання їм надає викладач Колодко О. О.

Серед учнів школи музичного відділення є учасники і переможці районних і обласних конкурсах в м. Суми, м. Білопілля, м. Ямпіль та інші.

Школа активно займається концертною діяльністю: постійно проводяться заходи до ювілейних дат композиторів та художників (Ф. Шопена, В. А. Моцарта, Л. Бетховена та ін.), до Дня Музики, Дня Вчителя, Дня Бібліотекаря, Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, до 8 Березня для жіночого клубу «Відрада» та учнів і викладачів Воронізької ЗОШ, концерт для мешканців села Гречкино Кролевецького району, сольний концерт учениці класу сольного співу Максименко Катерини та інші.

image018

Максименко Катерина (клас сольного співу викладач Ларіна Н. М.)

 

Вчителі та учні Воронізької дитячої музичної школи – це велика дружна сім'я, яка поєднана серцями дорослих і дітей. І нашу сім'ю, як і кожну, пов'язують не тільки будні, а й свята.

В нелегкому повсякденному житті є ще люди, які не байдужі до нашої роботи і досягнень учнів школи. З словами подяки від щирого серця звертаємось до людей, які не залишаються осторонь у вирішенні важливих питань шкільного життя, це – директор ТОВ «Контакт-Плюс» Синегуб Віктор Михайлович та селищний голова Ястребов Валерій Юхимович.

Бажаю Всім відвідувачам сайту щастя й вдачі, міцного здоров'я, здійснення всіх мрій та бажань; хай у Вашій оселі завжди панують мир, злагода і добробут.

О. Д. Однолеток, директор Воронізької дитячої музичної школи


* Якщо Ви помітили помилку, виділіть її в тексті та натисніть [Ctrl] + [Enter].
Система Orphus

 


Designed by Dmitry Krolevetsky