Меню


Розсилка новин

Головна

6 серпня Шосткинщина відзначила 202 річницю з Дня народження славетного земляка, класика української літератури Пантелеймона Куліша. З цієї нагоди у селі Гукове Шосткинського району відбувся «Kulish Fest».

Захід розпочався у бібліотеці ім. Л.М.Толстого, де розташований музей П.Куліша.

Далі свято продовжилось в нашому селищі біля пам 'ятника письменнику.

З теплими та щирими словами до всіх присутніх звернувся Валерій Ястребов.

Краєзнавець Наталія Міллер повідала гостям свята багато цікавої інформації, провела екскурсію. Неабияк всім запам'ятався виступ скрипаля.

Потім стартував велопробіг «До батька на Хутір» з Вороніжа до села Гукове, де проходили концерти, працювала виставка-ярмарок народних умільців та відбулось кінне козацьке шоу.

Голова

Миллер

Скрипка

Возле церкви

Фото


* Якщо Ви помітили помилку, виділіть її в тексті та натисніть [Ctrl] + [Enter].
Система Orphus

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Оголошення

Пожежі в житлових будинках частіше за все виникають тому, що мешканці не завжди виконують правила пожежної безпеки, а інколи нехтують ними взагалі. Для попередження пожеж в житловому будинку необхідно виконувати наступні правила пожежної безпеки: - підтримуйте суворий протипожежний режим у квартирах та будинках, підвалах, господарських спорудах та на балконах. Зазначені приміщення повинні бути очищені від матеріалів, що можуть загорітися: сміття, паперу, непотребу та ін.; - у підвалах і на...

Ми в Інтернеті

Facebook1 Twitter 32x321

 

Wikipedia-logo-v2-uk1

 
Designed by Dmitry Krolevetsky