Головна Нормативні документи Рішення селищної ради 2011 Cесія №3 Про затвердження Плану діяльності Воронізької селищної ради
Cесія №3 Про затвердження Плану діяльності Воронізької селищної ради

ШОСТЕ СКЛИКАННЯ

ТРЕТЯ СЕСІЯ

від 30 грудня 2010 року

Про затвердження Плану діяльності

Воронізької селищної ради

з підготовки проектів

регуляторних актів на 2011 рік

З метою планування діяльності Воронізької селищної ради з прийняття рішень, направлених на удосконалення правового регулювання господарських відносин на території Воронізької селищної ради, а також недопущення прийняття економічно недоцільних та неефективних регуляторних актів, відповідно до статей 7 та 32 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою впорядкування регуляторної діяльності Воронізької селищної ради, керуючись п.7 ч. 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити План діяльності Воронізької селищної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2011 рік згідно з додатком.

2. Виконкому Воронізької селищної ради протягом десяти днів оприлюднити дане рішення у встановленому порядку на дошках оголошень.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань бюджету, планування фінансів, банківської діяльності, ринкових реформ і управління комунальною власністю.

Селищний голова                                                В.Ю.Ястребов

до рішення 03 сесії 06 скликання

Воронізької селищної ради

від 30.12.2010 року