Головна Нормативні документи Рішення селищної ради 2011 Сесія №4 Про програму економічного і соціального розвитку
Сесія №4 Про програму економічного і соціального розвитку

ШОСТЕ СКЛИКАННЯ

ЧЕТВЕРТА СЕСІЯ

Від 28 січня 2011 року

Про програму економічного і

соціального розвитку смт Вороніж

на 2011 рік

Розглянувши подану виконавчим комітетом програму економічного і соціального розвитку смт Вороніж на 2011 рік, керуючись п.22 ч.1 ст. 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні"

ВИРІШИЛА:

1. Програму економічного і соціального розвитку смт Вороніж на 2011 рік затвердити (додається).

2. Організацію виконання програми покласти на виконком селищної ради, контроль за виконанням - на постійні комісії селищної ради.

3. Рішення селищної ради 39 сесії від 21.05.2010 року «Про програму економічного і соціального розвитку смт Вороніж на 2010 рік» вважати таким, що втратило чинність.

Селищний голова                                                              В.Ю.Ястребов

* Повний текст рішення сесії знаходиться у додатку.

Download this file (Session_4_2011.rar)Session_4_2011.rar37 Kb