Головна Нормативні документи Рішення селищної ради 2015 Сесія №3. Про затвердження рішення виконкому від 20.11.2015 року № 108 «Про перейменування вулиць та провулків в смт Вороніж»

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

ТРЕТЯ СЕСІЯ

від 04 грудня 2015 року

Про затвердження рішення

виконкому від 20.11.2015 року

№ 108 «Про перейменування

вулиць та провулків в смт Вороніж»

З метою дотримання вимог чинного законодавства щодо найменування (перейменування) вулиць, провулків, проспектів, площ та інших споруд, розташованих на території селищної ради, відповідно до Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського)» тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їх символіки», розглянувши рішення виконкому від 20 листопада 2015 року № 108 «Про перейменування вулиць та провулків в смт Вороніж», керуючись п.41 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

ВОРОНІЗЬКА СЕЛИЩНА РАДА ВИРІШИЛА:

Затвердити рішення виконкому від 20 листопада 2015 року № 108 «Про перейменування вулиць та провулків в смт Вороніж» та перейменувати вулиці та провулки згідно з додатком (додається).

Селищний голова                                                          В.Ю.Ястребов