Меню


Розсилка новин

Головна Візитівка Громадські організації Громадська організація жіночий клуб «Відрада»

Громадська організація жіночий клуб «Відрада»

Утворена при центральній районній бібліотеці - 21 листопада 2009 року.

З того часу стала не тільки променем у повсякденні, а й невід΄ємною складовою нашого цікавого й насиченого життя в селищі та районі. Керівником і ініціатором створення Клубу, де знайшли відраду жінки різних професій, стала Ніна Олексіївна Полякова – невтомний організатор і волонтер селища.

image002

Громадська організація жіночий клуб «Відрада» організовує зустрічі з місцевими письменниками, літературні вечори, презентації, корисні майстер-класи – це далеко неповний перелік різноманітних заходів, які проводять жінки. Гостями і добрими друзями Клубу стали поети, колектив «Вербиченька» з села Гречкіне Кролевецького району, артисти, священнослужителі та інші.

image004

Зустріч з колективом «Вербиченька» з с.Гречкине Кролевецького р-н.

Жінки здійснюють цікаві екскурсії місцями духовних святинь в різних областях України, займаються благодійністю, беруть активну участь у художній самодіяльності, виставках декоративно-прикладного мистецтва. Особливу увагу відвідувачів на виставках привертають ляльки-обереги, створені руками учасниць клубу - Г.М.Шкребтієнко, Г.В.Андилевко, В.І.Романовською, Т.П.Дорошенко.

Вироби, створені невтомними руками майстрів, є носіями позитивної енергетики, вони виконані з любов΄ю, теплом і ніжністю.

image006    image008

Відлітають роки, минають віки, змінюється мода, але ніщо не затьмарить краси речей, створених майстрами рукоділля. Не розгубити їх, передати живе іскристе диво наступним поколінням – це завдання культурної спадщини.


* Якщо Ви помітили помилку, виділіть її в тексті та натисніть [Ctrl] + [Enter].
Система Orphus

 


Designed by Dmitry Krolevetsky